600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » О. Шевчуку виділено охорону у зв’язку з ризиком фізичної розправи

О. Шевчуку виділено охорону у зв’язку з ризиком фізичної розправи

  • 14.06.2021 20:02
Джерело АО Barristers

Раднику київського міського голови, адвокату Олексію Шевчуку після проведення сьогоднішньої пресс-конференції у зв’язку з провокаціями та погрозами фізичної розправи виділено охорону щоб забезпечити безпеку його сім’ї.

Як відомо, сьогодні у пресцентрі “Українських новин”  проходила пресконференція за участю адвоката Олексія Шевчука, інших адвокатів та журналістів. Пресконференція була присвячена викриттю махінацій, пов’язаних із тиском на органи міської влади щодо розподілу та незаконного заволодіння земель Київської області. Про деталі пресконференції можна дізнатися з запису сьогоднішнього прес-брифінгу:

Під час брифінгу було викликано поліцію, оскільки невідомі озброєні люди почали ломитися в закриту залу. Також в ході брифінгу постраждала його помічниця.

Після пресконференції Олексій Шевчук продовжує отримувати погрози щодо фізичної розправи у зв’язку з його громадською діяльністю.

Адвокат також повідомив, що звернеться до суду з приводу обвинувачень та образ, висловлених щодо нього та його колег з боку опонентів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA