«Новорічне диво від SK» – благодійна ініціатива від Sayenko Kharenko — PRAVO.UA «Новорічне диво від SK» – благодійна ініціатива від Sayenko Kharenko — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » «Новорічне диво від SK» – благодійна ініціатива від Sayenko Kharenko

«Новорічне диво від SK» – благодійна ініціатива від Sayenko Kharenko

  • 28.12.2021 13:59

Новорічна пора — особливий період. Незалежно від віку ми чекаємо свят, охоче стаючи співтворцями тих дивовиж і казковості, що з ними пов’язані. І тому в Новий рік ми мріємо про здійснення бажань — не тільки своїх, але й усіх, хто щиро про це просить.

Саме тому Sayenko Kharenko запускає проєкт, що допоможе здійснити заповітні бажання та подарувати надію тим, хто цього найбільше потребує.

10 років тому ми ухвалили важливе рішення — дарувати корпоративні подарунки виключно від українських виробників, створюючи святковий настрій та водночас підтримуючи нашу країну. Цього року ми робимо наступний логічний крок та приєднуємося до всесвітнього руху — alternative giving. Частину цьогорічного новорічного бюджету Sayenko Kharenko пожертвує на благодійну ініціативу «Новорічне диво від SK».

Разом із нашим партнером dobro.ua, найбільшою в Україні фандрайзинговою платформою онлайн-благодійності, ми вибрали три благодійні ініціативи, спрямовані на допомогу новонародженим дітям, людям похилого віку та тваринам. Докладніше про благодійну ініціативу «Новорічне диво від SK».

Ми запрошуємо всіх охочих приєднатися до проєкту та пожертвувати кошти на добрі справи. Підтримати проєкти.

Благодійна акція «Новорічне диво від SK» триватиме до 14 січня 2022 року, а вже 17 січня 2022 року ми поділимося результатами та перерахуємо кошти.

Контактна інформація: Альона Онищенко, директор відділу маркетингу і розвитку

T: +380 44 499 6000, E: [email protected]

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA