прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Норвегія запровадила санкції проти рф, навіть заборонила своїм громадянам бути керівниками компаній з росії

Норвегія запровадила санкції проти рф, навіть заборонила своїм громадянам бути керівниками компаній з росії

  • 28.10.2022 17:42

Норвегія запровадила санкції проти 30 фізичних і семи юридичних осіб із росії, а також вживає аналогічні дії до заходів Євросоюзу в межах восьмого пакета санкцій проти росії. Про це повідомляє “Цензор.Нет” із посиланням на NRK.

Влада Норвегії також запровадила заборону на обіймання норвежцями керівних посад у деяких компаніях, що перебувають у власності або під контролем рф.

Також вжито додаткових обмежень на надання послуг, пов’язаних із криптоактивами, для громадян рф та осіб, які проживають у росії.

До того ж Норвегія схвалила нові обмеження на експорт та імпорт. Мова про обмеження експорту до рф вугілля, електронних компонентів, технічних виробів для авіаційного сектору, деяких хімікатів та вогнепальної зброї.

Обмеження імпорту з росії стосується продукції зі сталі, пластмас, транспортних засобів, текстилю, взуття, шкіри, кераміки, деяких хімічних продуктів та ювелірних виробів, не виготовлених із золота.

Окрім іншого, заборона на захід до портів Норвегії торкнеться суден, сертифікованих російським морським регістром судноплавства. Винятки, зроблені для рибальських суден, що заходять до портів Кіркенес, Ботсфіорд і Тромсе, збережуться.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA