НКЦПФР зареєструвала перший в Україні випуск кредитних нот — PRAVO.UA НКЦПФР зареєструвала перший в Україні випуск кредитних нот — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НКЦПФР зареєструвала перший в Україні випуск кредитних нот

НКЦПФР зареєструвала перший в Україні випуск кредитних нот

  • 09.06.2023 10:44

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку повідомила про першу пілотну реєстрацію нового для України виду цінних паперів – кредитних нот.

Комісія зареєструвала випуск кредитних нот серії А товариства з обмеженою відповідальністю «Маркет Консалт Плюс», до якого входить 334 тис. іменних відсоткових звичайних (незабезпечених) кредитних нот на загальну суму 334 млн грн із номінальною вартістю однієї кредитної ноти 1 тис. грн. Відсоткова ставка передбачена в розмірі 5% річних, строк обігу — 5 років. Подія, пов’язана з третьою особою, – банкрутство такої третьої особи.

Нагадаємо, що кредитна нота — це емісійний деривативний цінний папір, який пов’язаний з настанням події, пов’язаної із платоспроможністю третьої особи, зазначеної в рішенні про емісію кредитних нот. Кредитна нота зобовʼязує емітента здійснювати виплату відсоткових доходів власнику такого цінного папера в розмірі та в строки, встановлені рішенням про емісію кредитних нот.

Погашення відбувається шляхом сплати емітентом власнику номінальної вартості кредитної ноти за умови, що не відбулася подія, пов’язана із платоспроможністю третьої особи, зазначеної у рішенні про емісію кредитних нот. У разі настання події, пов’язаної із платоспроможністю третьої особи, зазначеної в рішенні про емісію, власник кредитної ноти втрачає право на одержання відсоткових доходів, а емітент цінного папера зобов’язаний викупити кредитну ноту за ціною, що визначається в порядку, передбаченому рішенням про емісію.

Поділитися
Теги НКЦПФР

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA