НКЦПФР: професійні учасники повинні створити наглядові ради з початку нового року — PRAVO.UA НКЦПФР: професійні учасники повинні створити наглядові ради з початку нового року — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НКЦПФР: професійні учасники повинні створити наглядові ради з початку нового року

НКЦПФР: професійні учасники повинні створити наглядові ради з початку нового року

  • 29.11.2022 15:30
Рубрика Новини

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) звертає увагу, що в перехідних положеннях Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» є обов’язкова норма щодо створення товариствами наглядової ради з 1 січня 2023 року,  яка має стати частиною структури корпоративного управління. Про це нагадує “Урядовий портал”.

Також із 1 січня 2023 року можуть формуватися ради директорів за новим законом про акціонерні товариства.

У рішенні Комісії від 30 грудня 2021 року  № 1291, яким затверджено стандарт № 4 для професійних учасників, встановлено терміни подання внутрішніх документів щодо корпоративного управління до регулятора. Так, своїм рішенням від 1 червня 2022 року № 558 НКЦПФР переносить подання таких документів на строк протягом 90 днів після завершення воєнного стану.

НКЦПФР звертає увагу на те, що відстрочення подання документів жодним чином не впливає на виконання норм чинного законодавства щодо створення такого органу, як наглядова рада, в системі корпоративного управління професійних учасників.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA