600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НКРЕКП оштрафувала ще й ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО

НКРЕКП оштрафувала ще й ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО

  • 26.01.2023 15:37

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), вчора, 25 січня 2023 року, ухвалила рішення накласти на АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» санкції у вигляді штрафу у розмірі 85 тис. грн. Регулятор зобов’язав їх надалі дотримуватись справедливих графіків відключень, а також вимог щодо належного інформування споживачів про перерви електропостачання. Про це повідомляється на сайті НКРЕКП.

Крім того, НКРЕКП прийняла рішення про накладення на керівників згаданих ліцензіатів адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн, оскільки їх персональна відповідальність за недотримання принципу недискримінаційності під час застосування розвантажувальних відключень споживачів електричної енергії передбачена чинним законодавством.

Нагадаємо, що 24 січня НКРЕКП, вирішила накласти штрафи на «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», проте про розміри не повідомлялось, а щодо тернопільських енергетиків питання було відкладено.

У той самий день компанія ДТЕК заявила, що буде оскаржувати рішення регулятора в суді.

 

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA