Недосконалість системи судочинства перешкоджає інвестиціям в Україну більше, ніж війна, — Дмитро Разумков — PRAVO.UA Недосконалість системи судочинства перешкоджає інвестиціям в Україну більше, ніж війна, — Дмитро Разумков — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Недосконалість системи судочинства перешкоджає інвестиціям в Україну більше, ніж війна, — Дмитро Разумков

Недосконалість системи судочинства перешкоджає інвестиціям в Україну більше, ніж війна, — Дмитро Разумков

  • 15.09.2021 16:20

Саме недосконала система судочинства і не доведена до кінця судова реформа перешкоджають залученню інвестицій в Україну. Більше, ніж війна чи податки.

Таке переконання висловив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, виступаючи на форумі «Ялтинська європейська стратегія» (YES).

За словами голови парламенту, найбільшою перешкодою для залучення іноземних інвесторів є не війна або податки, а недосконалість судової системи.

Зокрема, спікер зауважив, що відсутність судової реформи відбивається на всіх галузях. Інвестор, який приходить в Україну, не має впевненості в тому, що завтра в нього будуть такі самі права та умови без корупційного складника, як у європейських країнах, США або інших державах.

І навпаки, позитивні зміни в судах:

  • не лише стимулюватимуть інвестування міжнародними компаніями в нашу державу,
  • а й підвищать рівень довіри до судової влади серед українців.

Голова Верховної Ради зазначив, що парламент уже ухвалив низку законів для реформування судочинства, однак таке комплексне перетворення галузі триватиме певний час і потребуватиме спільної роботи різних органів влади.

«Це буде непростий етап, адже, коли реформи будуть втілюватися, ми побачимо їх результат лише через певний час, — вважає Дмитро Разумков. — Ми всі працюємо на єдиний результат, єдине бачення розвитку держави і хочемо відповідати найвищому рівню».

Щоб досягти успіху, необхідна спільна робота:

  • суддів,
  • Верховної Ради,
  • Президента,
  • Кабінету Міністрів,
  • усієї владної системи,
  • зокрема, опозиції.

Остання повинна критикувати там, де це варто робити, однак бути конструктивною у своїй критиці.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA