НБУ стимулює залученість банківського сектору до фінансування проєктів із відбудови економіки України — PRAVO.UA НБУ стимулює залученість банківського сектору до фінансування проєктів із відбудови економіки України — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НБУ стимулює залученість банківського сектору до фінансування проєктів із відбудови економіки України

НБУ стимулює залученість банківського сектору до фінансування проєктів із відбудови економіки України

  • 11.06.2024 15:21

Національний банк України ухвалив комплекс рішень для стимулювання залученості банківського сектору до фінансування проєктів із відбудови економіки країни. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Ці кроки зроблено на виконання Стратегії з розвитку кредитування, яка була розроблена Національним банком спільно з Міністерством фінансів та Міністерством економіки і схвалена Радою з фінансової стабільності 6 червня 2024 року.


Уряд погодив примусове
вилучення Одеського
нафтопереробного заводу – АРМА


Відповідні рішення затверджені постановами правління Національного банку України:

Зокрема, НБУ встановив тимчасові особливості оцінки кредитного ризику за спеціалізованими кредитами на період дії воєнного стану та протягом одного року після його припинення чи скасування. Це зробили, орієнтуючись на визначені Стратегією заходи, для пожвавлення запуску та реалізації нових проєктів із залученням кредитних коштів, у тому числі в пріоритетних галузях економіки (оборонно-промисловому комплексі, енергетиці, переробній промисловості, сільському господарстві), та сприяння розширенню участі банківського сектору у фінансуванні відбудови енергетичних потужностей.

Крім того, Національний банк розширив перелік винятків зі встановлених заборон, що дасть змогу банкам проводити активні операції з пов’язаними особами – лізинговими компаніями, які входять до складу однієї з банком банківської групи.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA