прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НБУ роз'яснив учасникам ринку небанківських фінансових послуг правила ліцензування та реєстрації

НБУ роз’яснив учасникам ринку небанківських фінансових послуг правила ліцензування та реєстрації

  • 27.09.2022 13:07
НБУ

Національний банк України роз’яснив представникам ринку небанківських фінансових послуг особливості практичної імплементації нормативно-правових актів Національного банку з питань ліцензування та реєстрації, в тому числі тих, упровадження яких було відтерміновано у зв’язку початком військової агресії.

Йдеться про такі постанови правління Національного банку України:

Представники Національного банку наголосили на необхідності дотримання строків подання документів, передбачених зазначеними постановами. Крім того, регулятор окреслив перелік документів, які повинні бути подані небанківськими фінансовими установами на виконання цих постанов.

Учасники ринку повинні діяти за процедурами, визначеними Положенням про ліцензування. Зокрема, у разі оновлення загальної інформації про надавачів фінансових послуг та повідомлення Національного банку про виникнення змін або доповнень до інформації щодо надавача фінансових послуг, що відбулися під час дії воєнного стану. Йдеться про інформацію, яка міститься в заяві про включення до Державного реєстру фінансових установ, опитувальнику тощо.

Крім того, учасникам ринку небанківських фінансових послуг слід коректно оформлювати та заповнювати документи, які подаються на виконання постанов Національного банку. Представники регулятора докладно роз’яснили актуальні питання, що можуть виникнути в учасників ринку під час оформлення та заповненні цих документів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA