НАЗК виявило необґрунтовані активи у ще одного начальника ТЦК — PRAVO.UA НАЗК виявило необґрунтовані активи у ще одного начальника ТЦК — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАЗК виявило необґрунтовані активи у ще одного начальника ТЦК

НАЗК виявило необґрунтовані активи у ще одного начальника ТЦК

  • 22.09.2023 17:43

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки набуття необґрунтованих активів у начальника Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Львівської області на понад 4,4 млн грн.

Про це повідомляють у НАЗК.

Матеріали моніторингу способу життя щодо військкома передано до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) для вирішення питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів необґрунтованим та стягнення їх в дохід держави.

Зокрема, НАЗК встановило, що декларант і його дружина впродовж 2020—2022 років придбали низку об’єктів нерухомого майна. Пояснювали, що це майно набуте за рахунок заощаджень сімʼї за попередній період, заробітної плати членів родини, а також подарунка від матері в розмірі 42 тис. дол. США.

«Аналізуючи доходи декларанта та видатки родини за останні роки, НАЗК встановило, що начальник Самбірського районного ТЦК не мав можливості придбати майно в законний спосіб. Різниця між вартістю нерухомості та офіційними доходами родини становить понад 4,4 млн грн», — зазначають у НАЗК.

Читайте також: Позбавлення права керувати транспортними
засобами як додаткове покарання може бути застосовано  і до особи,
яка не має водійського посвідчення, — висновок ОП ККС ВС

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA