НАЗК провело консультації з громадськістю щодо Правил етичної поведінки суб’єктів лобіювання — PRAVO.UA НАЗК провело консультації з громадськістю щодо Правил етичної поведінки суб’єктів лобіювання — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАЗК провело консультації з громадськістю щодо Правил етичної поведінки суб’єктів лобіювання

НАЗК провело консультації з громадськістю щодо Правил етичної поведінки суб’єктів лобіювання

  • 26.06.2024 12:07

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) опублікувало звіт за результатами консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил етичної поведінки суб’єктів лобіювання». Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Консультації проходили у декілька етапів. На першому етапі НАЗК провело електронні консультації, під час яких понад 20 організацій надали свої пропозиції та зауваження.

Другий етап відбувся у формі публічних громадських обговорень у форматі відеоконференції на платформі Google Meet. Участь у них взяли заступник голови НАЗК Микола Корнелюк з командою і 25 експертів-представників громадських організацій та бізнесу (відеозапис доступний за посиланням).

Після публічних громадських обговорень НАЗК узагальнило пропозиції до тексту. В НАЗК також повідомили, що з огляду на важливість ухвалення закону про лобіювання у євроінтеграційному шляху України НАЗК надішле міжнародним партнерам проєкт Правил для надання оцінки. Після цього проєкт буде надіслано до Кабінету Міністрів України для затвердження.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA