НАЗК презентувало рекомендації щодо розбудови доброчесної організації в приватному секторі — PRAVO.UA НАЗК презентувало рекомендації щодо розбудови доброчесної організації в приватному секторі — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАЗК презентувало рекомендації щодо розбудови доброчесної організації в приватному секторі

НАЗК презентувало рекомендації щодо розбудови доброчесної організації в приватному секторі

  • 28.06.2024 15:07
Фото: https://nazk.gov.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) презентувало “Настільну книгу з розбудови доброчесної організації”, що має стати інструментом для становлення етичного бізнес-середовища в Україні. Про це повідомляє пресслужба НАЗК.


АП ВАКС залишила в силі рішення
про стягнення в дохід держави
двох літаків російської компанії


У книзі зібрані методичні документи та антикорупційні стандарти для підвищення доброчесності у приватній сфері, а також практичні рекомендації, які допоможуть компаніям впровадити принципи доброчесності у свою щоденну діяльність.

Йдеться про розподіл функцій, прав та обов’язків в організації, рекомендації щодо управління корупційними ризиками, розробку внутрішніх документів із запобігання корупції, просвітницьку діяльність та навчання, а також систему повідомлення про порушення та їх розгляд.

Книга може бути застосована керівниками як основа для навчання та консультацій, сприяючи впровадженню культури доброчесності в бізнес-середовищі. Водночас організації можуть обирати елементи для впровадження згідно зі своєю специфікою та видами діяльності.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA