600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАЗК передало доопрацьовану Державну антикорупційну програму на розгляд уряду

НАЗК передало доопрацьовану Державну антикорупційну програму на розгляд уряду

  • 26.01.2023 12:57

Національне агентство з питань запобігання корупції скерувало на повторний розгляд урядовим комітетом із питань нацбезпеки, оборони та правоохоронної діяльності доопрацьований проєкт Державної антикорупційної програми на 20232025 роки.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

«Ухвалення Державної антикорупційної програми є важливим сигналом напередодні Саміту Україна – ЄС щодо продовження антикорупційних зусиль. Таке рішення уряду продемонструє готовність України втілювати необхідні суспільству реформи і здійснювати першочергові кроки для прискорення набуття нашою державою членства у ЄС», – зазначив заступник голови відомства Андрій Вишневський.

За його словами, НАЗК врахувало всі отримані до документа пропозиції, крім тих, що відверто спрямовані на «вихолощення його ключового змісту і призначення».

Як повідомляється, протягом останніх двох тижнів НАЗК провело додаткові узгоджувальні наради з 19 заінтересованими органами та суттєво доопрацювало проєкт ДАП. Цей процес був конструктивним із боку всіх учасників, тому всі розбіжності між НАЗК і 14 ключовими органами (Мін’юст, Мінфін, Мінекономіки, Мінагрополітики, МВС, МКІП, Мінсоцполітики, Мінінфраструктури, Мінстратегпром, Державна інспекція архітектури та містобудування, Держфінмоніторинг, Державна служба статистики, НБУ та Рада бізнес-омбудсмена) врегульовано.

Лише з 5 інституціями з-поміж учасників додаткових узгоджувальних процедур (Вища рада правосуддя, Рада суддів, Національна школа суддів, Антимонопольний комітет та Державна податкова служба) залишились окремі розбіжності, які можуть бути розглянуті безпосередньо на засіданні урядового комітету.

Документ отримав загальну високу оцінку й підтримку від експертів, міжнародних партнерів України та громадськості, зокрема Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської ради при НАЗК.

Особливий акцент у документі зроблено на секторах, важливих для післявоєнної відбудови України, серед яких будівництво, інфраструктура та економічне регулювання. У цій частині зміст ДАП значно синхронізований із Планом відновлення України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA