Реалізовано на відкритих торгах найдорожчий лот в історії АРМА — PRAVO.UA Реалізовано на відкритих торгах найдорожчий лот в історії АРМА — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Реалізовано на відкритих торгах найдорожчий лот в історії АРМА

Реалізовано на відкритих торгах найдорожчий лот в історії АРМА

  • 19.11.2021 15:22

Агентство з розшуку та менеджменту активів повідомляє, що йому вдалося забезпечити успішну реалізацію на відкритих торгах арештованої  соняшникової олії. Цей актив був наявний у кількості понад 3 тисячі тонн, ціна його продажу перевищила 93 мільйони гривень.

Це найдорожчий лот в історії АРМА, який Агентство передало для реалізації на відкритих електронних торгах.

  • Стартова ціна лоту становила 82 мільйони гривень, що відповідає середньому рівню ринкових цін. Під час торгів за участі чотирьох учасників відбулося зростання ціни більш ніж на 11 млн грн, або на 13%.

Після сплати переможцем аукціону відповідної суми кошти будуть перераховані на депозитний рахунок АРМА у державному банку. Відсотки на депозитний вклад Агентства є одними з найвигідніших порівняно з умовами комерційних банків, що дає змогу накопичувати більшу додану вартість від управління арештованими грошовими активами.

Таким чином, це дає АРМА можливість ефективно зберігати економічну вартість реалізованих на торгах активів, що вигідно як їх власникам, котрі отримують кошти після скасування арештів, так і державі, адже в разі конфіскації тіло депозиту разом з відсотками буде перераховано до держбюджету.

Крім того, з 1 листопада змінився розрахунок вартості активів, якими може розпоряджатися АРМА.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA