НАДС пропонує змінити систему формування державного замовлення на професійне навчання держслужбовців — PRAVO.UA НАДС пропонує змінити систему формування державного замовлення на професійне навчання держслужбовців — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАДС пропонує змінити систему формування державного замовлення на професійне навчання держслужбовців

НАДС пропонує змінити систему формування державного замовлення на професійне навчання держслужбовців

  • 27.04.2021 13:42

Національне агентство з питань державної служби розробило законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про державну службу» в частині  подальшого розвитку системи професійного навчання.

Зміни, які пропонує запровадити законопроєкт, обговорили на слуханнях Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Документ пропонує зробити ринок освітніх послуг із професійного навчання більш конкурентним та відкритим для недержавних провайдерів. А також удосконалити механізм формування,  розміщення та виконання державного замовлення на професійне навчання.

Крім того, рівень видатків державних органів на підвищення кваліфікації рекомендують збільшити в межах затверджених відповідних бюджетних призначень на підвищення кваліфікації до 2% фонду оплати праці.

Щодо проблеми кадрового голоду в підборі й резерві на посади вищого корпусу державної служби НАДС пропонує створити нові умови для навчання та запровадити дієву мотивацію.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA