600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАДС пояснило зміни в порядку підтвердження вільного володіння державною мовою під час проведення конкурсів на держслужбу

НАДС пояснило зміни в порядку підтвердження вільного володіння державною мовою під час проведення конкурсів на держслужбу

  • 13.07.2021 09:02

Національне агентство з питань державної служби оприлюднило роз’яснення щодо змін у порядку підтвердження вільного володіння державною мовою під час проведення конкурсів на посади державної служби та визначення переможців.

З 16 липня Закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної” суттєво змінює порядок підтвердження особою вільного володіння державною мовою під час проведення конкурсів на посади державної служби.

Саме дата набрання чинності змінами є початком виникнення обов’язку підтвердження володіння державною мовою.

Так, особам слід подавати копію державного сертифіката про рівень володіння державною мовою або витяг із реєстру державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою лише для участі в конкурсах на обіймання посад державної служби, оголошених із 16 липня 2021 року.

Читайте також: Оприлюднено порядок проведення іспиту на рівень володіння державною мовою для держслужбовців

Проте для призначення переможця на відповідну посаду державної служби з 16 липня 2021 року необхідним є наявність державного сертифіката про рівень володіння державною мовою. Зазначена вимога діє і в тому випадку, коли конкурс на посаду державної служби було оголошено та завершено до зазначеної дати.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA