600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Начальнику Головного оперативного управління генштабу зс рф повідомлено про підозру

Начальнику Головного оперативного управління генштабу зс рф повідомлено про підозру

  • 14.02.2023 14:47
Рубрика Новини

Повідомлено про підозру у веденні агресивної війни начальнику Головного оперативного управління Генштабу зс рф – першому заступнику начальника Генштабу зс рф. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Йому інкримінують також виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікацію її учасників (ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 437, ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України). Йдеться про генерал-полковника зс рф Сергія Рудського, уродженця Миколаєва.

За даними слідства, начальник Головного оперативного управління Генштабу зс рф з 2021 року до сьогодні особисто планує та безпосередньо віддає накази підлеглим щодо застосування та оперативного управління військами рф під час підготовки і здійснення широкомасштабного вторгнення на територію України. Підозрюваний контролює виконання наказів щодо захоплення територій нашої держави. Він також організовує взаємодію з федеральними органами виконавчої влади, у складі яких є інші війська, військові формування та органи.

Дії підозрюваного призвели до тяжких наслідків – загибелі цивільних громадян, у тому числі дітей, отримання ними тілесних ушкоджень, знищення будівель, майна та інфраструктури.

Також 25 березня 2022 року він взяв участь у засіданні, яке транслювалося на телевізійних каналах держави-агресора, де публічно виправдовував і визнавав правомірною збройну агресію рф проти України.

Наразі вирішується питання щодо оголошення підозрюваного в розшук.
Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління СБУ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA