Набули чинності зміни в житті виконавців: оскарження штрафів, перевірки, дисциплінарне провадження — PRAVO.UA Набули чинності зміни в житті виконавців: оскарження штрафів, перевірки, дисциплінарне провадження — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Набули чинності зміни в житті виконавців: оскарження штрафів, перевірки, дисциплінарне провадження

Набули чинності зміни в житті виконавців: оскарження штрафів, перевірки, дисциплінарне провадження

  • 20.04.2021 11:01

20 квітня набув чинності наказ Мін’юсту від 07.04.2021 № 1277/5.

Наказом внесено зміни до низки н/п актів Мін’юсту у сфері виконавчого провадження:

  1.  Змінились правила перевірки приватних виконавців. Перевірки можуть зупинити через тимчасову непрацездатність або неможливість перебувати в офісі з 10 до 18. У визначений строк проведення перевірки приватний виконавець зобов’язаний перебувати на робочому місці з 10 до 18 години, створити умови для проведення перевірки.
  2. Затверджено правила засідання Дисциплінарної комісії приватних виконавців. Приватний виконавець може брати участь у розгляді питання (справи) самостійно та/або через свого представника. Учасники засідання, учасники дисциплінарної справи та інші присутні на засіданні Дисциплінарної комісії зобов’язані виконувати розпорядження головуючого щодо додержання порядку під час засідання; не створювати перешкод для нормального перебігу засідання та утримуватись під час засідання від пересування по залу, розмов, реплік; вимкнути або перевести у беззвучний режим мобільні телефони та будь-які інші пристрої чи технічні засоби, що можуть заважати проведенню засідання.
  3. Встановлено порядок оскарження постанови державного виконавця про накладення штрафу. Скарги розглядаються вищим органом (вищою посадовою особою) в десятиденний строк з дня їх надходження, якщо інше не встановлено законами України. Під час розгляду скарги на постанову у справі про адміністративне правопорушення посадова особа вищого органу перевіряє законність та обґрунтованість винесеної постанови і приймає одне з рішень

    залишає постанову без зміни, а скаргу без задоволення; скасовує постанову і надсилає справу на новий розгляд; скасовує постанову і закриває справу; змінює захід стягнення в межах, передбачених нормативним актом про відповідальність за адміністративне правопорушення, однак щоб стягнення не було посилено.

  4. Передбачено можливість надати Мін’юсту виконавчий документ, сума зобов’язання за яким йому не підвідомча. Стягувач може надати виконавчий документ, сума зобов’язання за яким не підвідомча відповідному відділу примусового виконання рішень, до відділу примусового виконання рішень департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції; відділу примусового виконання рішень управління забезпечення примусового виконання рішень міжрегіонального управління Міністерства. Таке дозволяється, якщо на виконанні в цьому відділі перебуває виконавче провадження (зведене виконавче провадження) про стягнення коштів із боржника, визначеного цим виконавчим документом.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA