600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Набули чинності нові карантинні правила: COVID-сертифікати повноцінно запрацюють в “Дії” наприкінці вересня

Набули чинності нові карантинні правила: COVID-сертифікати повноцінно запрацюють в “Дії” наприкінці вересня

  • 20.09.2021 10:27

Сьогодні, 20 вересня, набула чинності постанова уряду від 13 вересня 2021 р. № 954, яка запроваджує нові протиепідемічні обмеження для “жовтих” та “червоних” зон.

Зокрема, в Україні буде впроваджено “жовті” та “зелені” COVID-сертифікати, які дадуть змогу не дотримуватись певних протиепідемічних обмежень.

За наявності в усіх учасників та організаторів заходу / відвідувачів / персоналу документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього COVID-сертифіката України або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (“жовті” сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (“зелені” сертифікати), негативний результат ПЛР-тесту або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджено за допомогою “Дії”, буде дозволено:

  • проведення масових заходів;
  • відвідування закладів освіти (якщо не менш ніж 80% працівників мають COVID-сертифікат);
  • приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури;
  • розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування;
  • діяльність спортивних залів, фітнес-центрів;
  • діяльність закладів, що надають послуги з розміщення;
  • не проходити самоізоляцію під час перетину кордону.

Як повідомляє пресслужба Мінцифри, на порталі “Дія” можна буде згенерувати та роздрукувати COVID-сертифікат про вакцинацію наприкінці вересня. Завдяки запуску послуги на порталі отримати цифровий COVID-сертифікат зможуть українці, в яких немає ID-картки чи закордонного біометричного паспорта або які не мають “Дія.Підпису” чи не користуються застосунком “Дія”.

Найближчим часом на порталі можна буде згенерувати лише сертифікат вакцинації про отримання двох доз. Згодом також буде доступний і COVID-сертифікат про отримання негативного ПЛР-тесту. Крім цього, Мінцифри працює над розробкою і сертифіката вакцинації про часткову вакцинацію. Він буде також доступний як на порталі, так і в застосунку “Дія”.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA