600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАБУ викрило адвокатів, які обіцяли за $100 тис. домогтися потрібного судового рішення в ОАСК, – один із них є близьким родичем голови суду

НАБУ викрило адвокатів, які обіцяли за $100 тис. домогтися потрібного судового рішення в ОАСК, – один із них є близьким родичем голови суду

  • 06.04.2021 14:27
Джерело: сторінка НАБУ в Facebook

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили двох адвокатів на проханні надати та отриманні 100 тис. дол. США неправомірної вигоди.

Адвокати обіцяли за 100 тис. дол. США через голову ОАСК вирішити питання з одним із суддів Окружного адміністративного суду міста Києва про позитивне рішення у справі за позовом суб’єкта господарювання. Про це повідомляє НАБУ на своїй сторінці в Facebook.

Детективи НАБУ здійснюють обшуки в приміщенні суду та за місцем проживання адвокатів. Один із них є близьким родичем голови ОАСК.

У Бюро зазначають, що наразі це вся інформація, яку можна оприлюднити з огляду на таємницю слідства.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомляє, що одного з адвокатів уже затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо затримання іншого адвоката, а також повідомлення про підозру вказаним особам та обрання їм запобіжних заходів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA