НАБУ та САП заявили про викриття адвоката АО Miller на пропозиції неправомірної вимоги детективу та прокурору — PRAVO.UA НАБУ та САП заявили про викриття адвоката АО Miller на пропозиції неправомірної вимоги детективу та прокурору — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАБУ та САП заявили про викриття адвоката АО Miller на пропозиції неправомірної вимоги детективу та прокурору

НАБУ та САП заявили про викриття адвоката АО Miller на пропозиції неправомірної вимоги детективу та прокурору

  • 04.06.2024 23:41

Сьогодні НАБУ та САП повідомили про викриття адвоката одного зі столичних адвокатських об’єднань на пропозиції хабаря в розмірі 200 тис. дол. США. Кошти пропонувались детективу НАБУ та прокурору САП за ухвалення рішення про передання справи стосовно підзахисного до іншого органу досудового розслідування. Повідомляється також, що за рішенням слідчого судді ВАКС у присутності представників Ради адвокатів проводяться обшуки на робочому місці адвоката і за місцем його проживання.

В юридичній компанії Miller повідомили, що мова йде про адвоката фірми Олексія Носова.

«Сьогодні відбулися слідчі дії стосовно одного з адвокатів нашої компанії, Олексія Носова, за підозрою в нібито пропозиції неправомірної вигоди працівнику НАБУ в межах справи одного з клієнтів.
Ми будуємо свою компанію на принципах чесності у відносинах із клієнтами та державою. У нашій команді не просто не прийнято порушувати закон, виконуючи професійні обов’язки, це недопустимо та суперечить усім цінностям, принципам, стандартам та практикам роботи компанії. Ми не підозрювали та не очікували такого від члена нашої команди навіть на рівні слідчої версії», — йдеться в дописі ЮК Miller.

В ЮК Miller також заявили про розірвання будь-яких відносини з Олексієм Носовим — відповідні юридичні дії буде реалізовано найближчим часом, коли пан Носов буде на зв’язку.

«Ми докладаємо всіх зусиль для встановлення істини та сприятимемо офіційному розслідуванню. Наші адвокати, представники та члени команди не можуть бути і не будуть захисниками підозрюваного ані публічно, ані в межах кримінального провадження», — наголосили в ЮК Miller.

НАБУ та САП уточнили, що йдеться про справу щодо заволодіння електричною енергією ПрАТ «НЕК «Укренерго» та легалізації отриманих від її продажу коштів на суму 716 млн грн. Дії адвоката кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 КК України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA