НАБУ і САП завершили розслідування щодо закупівлі ДСА невідповідного обладнання для фіксації судових засідань — PRAVO.UA НАБУ і САП завершили розслідування щодо закупівлі ДСА невідповідного обладнання для фіксації судових засідань — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАБУ і САП завершили розслідування щодо закупівлі ДСА невідповідного обладнання для фіксації судових засідань

НАБУ і САП завершили розслідування щодо закупівлі ДСА невідповідного обладнання для фіксації судових засідань

  • 12.12.2022 10:53

Детективи НАБУ і прокурори САП завершили розслідування за підозрою ексначальника одного з управлінь Державної судової адміністрації України  і його пособниці – представниці приватної компанії щодо закупівлі ДСА невідповідного обладнання для фіксації судових засідань, про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро.

Зазначається, що 9 грудня 2022 року стороні захисту відкрили матеріали справи для ознайомлення. Дії обох підозрюваних кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 КК України, а пособниці додатково інкримінують ще й ч. 1 ст. 209 КК України.

Як повідомляє НАБУ, слідство встановило, що експосадовець разом із очільницею приватної компанії організували впродовж 2016-2018 рр. закупівлі обладнання для потреб ДСА України, яке за своїми технічними характеристиками не відповідало вимогам у сфері захисту інформації, дотримання яких є обов’язковими під час фіксації перебігу судових засідань.

Загалом, згідно з даними експертиз, ДСА переплатила за поставлену техніку близько 53 млн грн. Також слідство встановило факт легалізації частини доходів, отриманих злочинним шляхом.

За час розслідування детективи встановили нові факти, уточнили суму завданих збитків і додатково повідомили про підозру в легалізації коштів одному зі співучасників.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA