НАБУ і САП викрили схему з розкрадання понад 18 млн грн під час будівництва житла для Міноборони — PRAVO.UA НАБУ і САП викрили схему з розкрадання понад 18 млн грн під час будівництва житла для Міноборони — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАБУ і САП викрили схему з розкрадання понад 18 млн грн під час будівництва житла для Міноборони

НАБУ і САП викрили схему з розкрадання понад 18 млн грн під час будівництва житла для Міноборони

  • 01.11.2022 12:32
Рубрика Новини

Колишній очільниці департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України було повідомлено про підозру в розтраті понад 18,66 млн грн, виділених на купівлю житла для військових. НАБУ та САП також повідомили про підозру її спільнику — директору компанії-забудовниці.

Як повідомляє НАБУ, слідством було встановлено, що т.в.о. директора департаменту капітального будівництва МОУ разом зі спільником створили умови для перерахування навесні 2015 року понад 18,66 млн грн компанії-забудовниці за нібито готові для вселення військовослужбовців та їхніх родин 96 квартир у будинку в Києво-Святошинському районі Київської області. Насправді ж будинок та оселі в ньому на той момент, як з’ясували детективи НАБУ, були недобудовані, не мали внутрішнього оздоблення, не мали всіх підведених комунікацій, що робило їх непридатними для життя. Натомість підозрювана фактично підробила необхідні для перерахунку коштів документи, внісши недостовірні відомості про стан готовності житла.

НАБУ і САП вважають, що директор компанії-забудовниці подав до Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, хоча будівництво на той момент не було завершено, що сприяло вчиненню злочину.

В НАБУ уточнюють, що розслідування цих фактів було розпочато ще восени 2015 року. Головна військова прокуратура, яка, попри наявність економічної експертизи, що підтвердила збитки державі, в жовтні 2017 року закрила справу. За три роки потому житло до ладу не привели, тож влітку 2020 року до НАБУ звернулося МОУ. Детективи НАБУ дослідили тему і побачили ознаки злочину, а також доклали всіх зусиль, щоб реанімувати справу. В листопаді 2020 року підслідність у ній визначили за НАБУ. Надалі НАБУ і САП провели необхідні слідчі дії, завдяки яким зібрано достатньо доказів для повідомлення про підозру посадовиці МОУ та її пособнику.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA