600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАБУ і САП скерували справу Насірова до суду

НАБУ і САП скерували справу Насірова до суду

  • 24.05.2023 12:10

Справу про 21 млн євро та 5,5 млн доларів США неправомірної вигоди для колишнього голови Державної фіскальної служби та його радника скеровано до суду. Це найбільша в історії сума, задокументована правоохоронцями. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

Ексголові ДФС інкримінують отримання неправомірної вигоди за відшкодування ПДВ в інтересах компаній аграрного холдингу. Розслідування справи розпочалося у 2017 році, але через те що сплата неправомірної вигоди відбувалася шляхом перерахування коштів між компаніями-нерезидентами з використанням рахунків у закордонних банківських установах, вона потребувала  часу та комунікації з компетентними органами інших країн.

Зазначається, що за час розслідування задля збору доказів за кордоном щодо отримання неправомірної вигоди було надіслано понад 10 запитів про міжнародну правову допомогу до 4 юрисдикцій (Латвійська Республіка, Швейцарська Конфедерація, Британські Віргінські Острови, Сполучені Штати Америки).

Дії екскерівника ДФС кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України, а його радника – за ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA