Набрав чинності закон про новий порядок визначення вартості "пакунка малюка" — PRAVO.UA Набрав чинності закон про новий порядок визначення вартості "пакунка малюка" — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Набрав чинності закон про новий порядок визначення вартості “пакунка малюка”

Набрав чинності закон про новий порядок визначення вартості “пакунка малюка”

  • 14.04.2021 10:36

Набрав чинності Закон № 1359-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Рада ухвалила закон на засіданні 30 березня.

Зокрема, законом передбачено, що допомога у зв’язку з вагітністю та пологами (крім допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, зазначеним у частині 2 статті 4 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми») призначатиметься і виплачуватиметься органами соціального захисту населення за місцем проживання батьків (усиновлювачів, опікуна, піклувальника).

Крім того, для організації бюджетного фінансування вартість одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” становитиме три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, встановленого законом на 1 січня відповідного року. Раніше розмір фінансування становив не менш ніж три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, встановленого законом на дату видавання допомоги.

Прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років із 1 січня 2021 року становить 1921 грн, таким чином, розмір “пакунка малюка” у 2021 році становить  5 763 грн.

Детально про те, як отримати “пакунок малюка” чи компенсацію, читайте в матеріалі Ірини Гончар «Пакунок малюка»: як отримати бебі-бокс або компенсацію від 5 тис. грн“. 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA