Набрав чинності новий порядок ведення обліку податків та ЄСВ — PRAVO.UA Набрав чинності новий порядок ведення обліку податків та ЄСВ — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Набрав чинності новий порядок ведення обліку податків та ЄСВ

Набрав чинності новий порядок ведення обліку податків та ЄСВ

  • 05.04.2021 13:31

5 квітня 2021 року набрав чинності Порядок ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 12.01.2021 № 5.

Цей Порядок визначає правила ведення в податкових органах оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Згідно з порядком оперативний облік платежів здійснюється податковими органами в інформаційній системі.

Порядком визначено, що інтегрована картка платника – форма оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску, що ведеться за кожним видом платежу.

З метою обліку нарахованих і сплачених, повернутих та відшкодованих сум платежів територіальними органами ДПС відкриваються ІКП за кожним платником та кожним видом платежу, які мають сплачуватися такими платниками на рахунки, відкриті в розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

Відображення/занесення первинних показників у підсистеми інформаційної системи здійснюють працівники структурних підрозділів територіальних органів ДПС за напрямами роботи.

Дії працівників територіальних органів ДПС під час відображення в інформаційній системі первинних показників фіксуються із зазначенням ідентифікатора користувача, дати та часу дії.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA