Набрав чинності новий порядок надсилання постанов про штрафи за порушення ПДР — PRAVO.UA Набрав чинності новий порядок надсилання постанов про штрафи за порушення ПДР — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Набрав чинності новий порядок надсилання постанов про штрафи за порушення ПДР

Набрав чинності новий порядок надсилання постанов про штрафи за порушення ПДР

  • 24.05.2021 09:02

Набрав чинності Закон № 1438-ІХ “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов”.

Відтепер постанова про накладення адміністративного стягнення надсилатиметься порушнику рекомендованим листом із повідомленням лише у випадку, якщо її не було виконано шляхом сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 днів з дня її винесення.

Постанова вважається виконаною:

  1. у разі сплати  50 відсотків розміру штрафу до вручення такої постанови, або отримання поштового повідомлення про вручення або про відмову в її отриманні, або повернення поштового відправлення з позначкою про невручення, або протягом десяти днів із дня набрання постановою законної сили;
  2. у разі сплати штрафу за повідомленням про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеним уповноваженою посадовою особою на місці вчинення правопорушення на лобовому склі транспортного засобу, у тому числі шляхом сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом десяти днів із дня вчинення відповідного правопорушення.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA