НААУ відзначили Спеціальною нагородою IBA — PRAVO.UA НААУ відзначили Спеціальною нагородою IBA — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НААУ відзначили Спеціальною нагородою IBA

НААУ відзначили Спеціальною нагородою IBA

  • 02.11.2022 15:40
Рубрика Новини

Національну асоціацію адвокатів України було відзначено Спеціальною нагородою Міжнародної асоціації юристів (IBA) під час церемонії відкриття найбільшої події в юридичному світі – щорічної конференції ІВА, що відбулася 30 жовтня у Маямі (США).

Високу нагороду було вручено за надзвичайне лідерство та відданість справі захисту прав людини та верховенства права в Україні.

Президент України Володимир Зеленський, звертаючись до учасників конференції, подякував за допомогу всім міжнародним партнерам, відзначивши особливу роль США у формуванні глобальної коаліції. Він наголосив, що крапку в цій війні після військових та політиків поставлять юристи, і закликав учасників активніше долучатися до роботи:

«Прошу вас і надалі бути активними. Разом ми можемо довести, що право діє, закон працює і кожен воєнний злочин буде розслідуваний, а кожний воєнний злочинець – притягнутий до відповідальності».

Спеціальну професійну відзнаку було вручено заступнику голови НААУ, РАУ Валентину Гвоздію, який подякував за високу оцінку роботи НААУ, всієї адвокатської спільноти в умовах війни, наголосивши, що сьогодні українці борються за мир, проти терору та агресії:

«У такі часи права людини вразливіші, ніж будь-коли. Національна асоціація адвокатів України з початку війни стоїть на сторожі дотримання прав людини в Україні та й надалі відстоюватиме фундаментальні цінності цивілізації та верховенства права. Ця нагорода присуджується кожному з майже 70 тисяч українських адвокатів, які борються за права людини в Україні. Ми вдячні IBA за їх потужну підтримку».

Щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів триватиме до 4 листопада.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA