НААУ та Комісія з питань правової реформи будуть спільно працювати над змінами в адвокатурі — PRAVO.UA НААУ та Комісія з питань правової реформи будуть спільно працювати над змінами в адвокатурі — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НААУ та Комісія з питань правової реформи будуть спільно працювати над змінами в адвокатурі

НААУ та Комісія з питань правової реформи будуть спільно працювати над змінами в адвокатурі

  • 28.10.2021 13:56

Зміни в адвокатурі впроваджуватимуться за участі Національної асоціації адвокатів України.

Голова Комісії з питань правової реформи при Президентові України, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас наголосив на готовності Комісії розглянути пропозиції Національної асоціації адвокатів України щодо змісту Плану дій з реалізації президентської Стратегії розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021-2023 роки в частині вдосконалення адвокатури. Сергій Іонушас заявив про це під час позачергового засідання Ради адвокатів України.

Зі слів пана Іонушаса, фінальний варіант Плану дій ще не затверджено. Його обговорення наразі триває. До Плану дій подано значну кількість пропозицій.

Голова Комісії акцентував на наявності двох підходів до реформи адвокатури – кардинальної та поступової трансформації.

Сергій Іонушас запевнив присутніх на засіданні, що в пріоритеті саме поступовий підхід. Адвокати України розробили та подали пропозиції до Плану дій з огляду саме на поступове впровадження новацій в роботі адвокатури.

Парламентарями напрацьовано декілька законопроєктів, що можуть бути включені до Плану дій. Мета їх розробки – посилення гарантій адвокатської діяльності. Сергій Іонушас закликав адвокатів активно підключитись до обговорення  цих та інших проєктів законів, що в перспективі можуть бути включені до Плану дій.

 

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA