На окупованій території АР Крим незаконно заарештований адвокат — PRAVO.UA На окупованій території АР Крим незаконно заарештований адвокат — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » На окупованій території АР Крим незаконно заарештований адвокат

На окупованій території АР Крим незаконно заарештований адвокат

  • 12.11.2021 11:25

На окупованій території Автономної Республіку Крим відбувся незаконний арешт адвоката Едема Семедляєва. Про це повідомила прокуратура АР Крим на своєму Telegram-каналі.

У повідомленні йдеться про те, що вчора, 11 листопада 2021 року, «Центральний районний суд м. Сімферополя» на 12 діб незаконно заарештував адвоката Едема Семедляєва за нібито непокору законним вимогам співробітників поліції.

25 жовтня 2021 Семедляєв також зазнав незаконного адміністративного затримання. Адвокат прибув до будівлі суду для надання юридичної допомоги затриманим активістам.

Тоді прокуратура АРК розпочала кримінальне провадження за фактом незаконного позбавлення волі кримськотатарських активістів у м. Сімферополі за ч. 2 ст. 146 КК України.

У межах раніше розпочатого кримінального провадження прокуратура автономії надасть правову оцінку діям представників окупаційної адміністрації.

Правова оцінка подій щодо затримання адвоката Едема Семедляєва розглядатиметься в контексті політики держави-окупанта, що спрямована на переслідування громадян України, обмеження свободи релігії, витіснення корінного кримськотатарського населення за межі півострова та позбавлення затриманих громадян права на справедливий суд.

Нагадаємо, що прокуратура повідомила про підозру у скоєнні державної зради колишньому судді Сімферопольського районного суду.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA