600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » На користь Міноборони стягнуто 1,1 млн грн штрафу

На користь Міноборони стягнуто 1,1 млн грн штрафу

  • 13.02.2023 14:16
Рубрика Новини

Господарський суд Вінницької області задовольнив позов Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону в інтересах Міністерства оборони України про стягнення штрафних санкцій. Про це повідомляє пресслужба спецпрокуратури Центрального регіону.

Слідством встановлено, що в липні 2021 року між Міноборони України та одним із комерційних підприємств було укладено договір про закупівлю за державні кошти послуг із ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення. На виконання умов цього договору виконавцю було перераховано попередню оплату в розмірі понад 6 млн грн. Однак підприємство порушило строки виконання договірних зобов’язань.

Ухвалою Господарського суду Вінницької області від 14 листопада 2022 р. відкрито провадження у справі за вказаним позовом прокурора.

9 лютого 2023 р. Господарський суд Вінницької області повністю погодився з доводами спецпрокуратури та присудив стягнути з підприємства-порушника на користь Міністерства оборони України штрафні санкції на суму 1 181 тис. грн.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA