Микита Нота призначений партнером практики конкурентного права AVELLUM — PRAVO.UA Микита Нота призначений партнером практики конкурентного права AVELLUM — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Микита Нота призначений партнером практики конкурентного права AVELLUM

Микита Нота призначений партнером практики конкурентного права AVELLUM

  • 18.01.2022 15:44

AVELLUM із радістю повідомляє, що Микита Нота призначений партнером фірми з 1 січня 2022 року.

Микита очолює практику конкурентного права фірми та має винятковий досвід з усіх питань конкурентного та антимонопольного законодавства, зокрема контролю за концентраціями та узгодженими діями, зловживання монопольним становищем на ринку, державної допомоги, недобросовісної конкуренції та конкурентних спорів. Микита також успішно представляє інтереси клієнтів у міжнародних арбітражах та транскордонних судових процесах.

Микиту високо оцінюють за його роботу над складними трансакціями, у тому числі щодо:

  • приватизації АТ “Перший київський машинобудівний завод”,
  • приватизації частини активів Українського державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт”,
  • успішного захисту інтересів БАТ у спорі проти АМКУ щодо оскарження штрафу на суму приблизно 16,1 млн дол. США.

Микита має понад 14 років досвіду консультування міжнародних та українських клієнтів. Окрім питань антимонопольного та конкурентного права, Микита представляє інтереси клієнтів у міжнародних спорах пост-M&A і спорах між акціонерами в різних галузях економіки. Микита має великий досвід представництва у складних антимонопольних спорах за участю міжнародних компаній, зокрема приватних спорах щодо порушення конкурентного законодавства та скасування рішень антимонопольних органів.

Щодо призначення Микити Ноти партнером фірми AVELLUM

Микола Стеценко, керуючий партнер AVELLUM, зазначив:

“Ми вітаємо Микиту в нашому складі партнерів. Микита поділяє цінності AVELLUM та наш підхід до виконання роботи на найвищому рівні. Це підвищення є ще одним прикладом того, як талановитий та старанний юрист виріс до партнера в нашій фірмі”.

Костянтин Лікарчук, старший партнер AVELLUM, прокоментував:

“Я працюю з Микитою більш ніж десять років. Він продемонстрував, що є відданим, старанним та творчим юристом, який вміло розбудовує клієнтську базу та знаходить найкращі рішення для найскладніших питань конкурентного права”.

Микита Нота прокоментував своє підвищення:

“Для мене велика честь та відповідальність бути частиною команди партнерів AVELLUM, яка об’єднує лідерів  практик та встановлює найвищі стандарти роботи на українському ринку. Я високо ціную довіру партнерів та ставлю за мету розвинути практику конкурентного права AVELLUM до найвищого рівня. AVELLUM зібрала разом справді видатну команду, яка консультує щодо знакових проєктів та надає повний спектр юридичних послуг. Я радий бути частиною її успіху”.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA