прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » MORIS GROUP ініціює перейменування вулиці Московської в Києві на честь прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона

MORIS GROUP ініціює перейменування вулиці Московської в Києві на честь прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона

  • 18.04.2022 12:45
Фото: https://www.president.gov.ua

Адвокатське об’єднання MORIS GROUP звернулося до київського міського голови Віталія Кличка з ініціативою щодо перейменування вулиці Московської на честь прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона.

В MORIS GROUP вважають, що це стане сміливим символічним жестом, виявом вдячності нашим союзникам, які найбільше обстоюють інтереси України.

«У той час, коли в європейських столицях на честь героїв України блискавично перейменовуються вулиці, на яких розташовані посольства держави-агресора, коли світ об’єднався у підтримці України, а наша держава стала символом, символічні рішення мають особливе значення», — наголошують у MORIS GROUP.

Головний офіс Адвокатського об’єднання MORIS GROUP розташований на вулиці Московській у місті Києві. У Печерському районі, в самому центрі столиці України, на головних туристичних маршрутах, що ведуть до Лаври, меморіалу жертвам Голодомору, в оточенні вулиць, названих на честь гетьмана Івана Мазепи, генералів армії УНР Михайла Омеляновича-Павленка та Олекси Алмазова.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA