600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » МОН скасувало наказ про конкурс на зайняття посади президента НУ «Києво-Могилянська академія»

МОН скасувало наказ про конкурс на зайняття посади президента НУ «Києво-Могилянська академія»

  • 04.02.2022 12:07
Джерело: https://www.kmu.gov.ua/

Під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 3 лютого відбулося обговорення ситуації з конкурсом на зайняття посади президента Національного університету «Києво-Могилянська академія».

«Уряд не втручається та не буде втручатися у виборчий процес освітнього закладу. Міністерство освіти і науки сьогодні скасує наказ про повторний конкурс на зайняття посади президента НУ «Києво-Могилянська академія», — сказав Денис Шмигаль.

Учасники зустрічі домовилися, що університетська спільнота створить робочу групу під патронатом почесного президента Києво-Могилянської академії В’ячеслава Брюховецького, щоб вирішити ситуацію в колективі вишу, щоб уникнути в майбутньому довготривалих судових процесів.

Коментар голови ВРУ

Наказ Міністерства освіти і науки України про оголошення повторного конкурсу на посаду президента Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) буде скасовано. Про це повідомив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук на особистій сторінці у Facebook.

«Завершено зустріч тривалістю понад три години за участю прем’єр-міністра України, міністра освіти і науки, голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, народних депутатів і, головне, – «могилянців» на чолі з почесним президентом НаУКМА В’ячеславом Брюховецьким. Компроміс щодо виборів у НаУКМА знайдено. Наказ МОН про оголошення нових виборів буде скасовано», – написав Руслан Стефанчук.

За його словами, вибір «могилянців» – святий, і ніхто на нього не має права посягати. Учасники наради домовились, що під егідою В’ячеслава Брюховецького буде обговорено формат, за яким НаУКМА зможе стати ще згуртованіше, сильніше та краще.

«Дякую всім учасникам наради, що не лише слухали, а й почули одне одного. Vivat Academia! Vivant professores!», – зазначив голова парламенту України.

Результат наради – наказ скасовано!

На сайті повідомлено про те, що МОН скасувало наказ від 2 лютого 2022 року № 23-К «Про оголошення конкурсу на заміщення посади президента Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Наказом Міністерства освіти і науки України від 3 лютого 2022 р. № 24-к скасовано наказ МОН від 2 лютого 2022 р. № 23-к «Про оголошення конкурсу на заміщення посади президента Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Це рішення ухвалено за результатами узгоджувальної наради під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля за участю голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, народних депутатів України, представників Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Читайте також: КМУ затвердив проєкт Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA