600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Міжнародний центр із переслідування злочинів агресії рф розпочне свою роботу в Гаазі влітку

Міжнародний центр із переслідування злочинів агресії рф розпочне свою роботу в Гаазі влітку

  • 06.03.2023 13:16
Фото: https://gp.gov.ua

Генеральні прокурори країн – членів спільної слідчої групи (JIT) підписали додаток до Угоди про створення JIT щодо початку роботи на базі Євроюсту Міжнародного центру з розслідування злочинів агресії. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Підписання відбулося на полях конференції United for Justice у Львові.

Створення Міжнародного центру з переслідування злочинів агресії рф ініціював Офіс Генерального прокурора України за підтримки Євроюсту, Міжнародного кримінального суду та в партнерстві з Литвою, Польщею, Латвією, Естонією, Словаччиною та Румунією.

За словами президента Євроюсту Ладіслава Хамрана, створення Центру допоможе забезпечити тісну співпрацю між партнерами. Він також запевнив, що Євроюст готовий надати технічну допомогу для початку його роботи.

Генеральні прокурори країн – членів JIT обговорили організаційні та операційні деталі для початку роботи Центру. У Гаазі працюватимуть прокурори та слідчі країн – учасниць JIT, розглядається також можливість залучення прокурорів з інших країн. У майбутньому до роботи Міжнародного центру можуть бути залучені експерти. Очікується, що Міжнародний центр у Гаазі запрацює вже влітку.

До спільної слідчої групи (JIT) з розслідування тяжких міжнародних злочинів в Україні входять Україна, Польща, Литва, Естонія, Латвія, Словаччина та Румунія. Також учасниками є Євроюст та вперше у своїй історії — Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA