прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Міжнародні неурядові організації закликають ООН прийняти міжнародний закон про мир

Міжнародні неурядові організації закликають ООН прийняти міжнародний закон про мир

  • 23.04.2022 09:51

Міжнародні неурядові організації закликають ООН прийняти міжнародний закон про мир, щоб припинити війну в Україні, — 500 представників із 15 країн зібралися на Міжнародній конференції «Відновлення миру в Україні» з розширення гуманітарної допомоги.

Вторгнення росії в Україну триває понад 50 днів, а міжнародна спільнота шукає та пропонує шляхи припинення війни з різних сторін. 21 квітня 2022 року Українська філія міжнародної організації за мир «Небесна культура, мир в усьому світі і відновлення світла» (HWPL) та міжнародний журнал Business Woman спільно організували онлайн Міжнародну конференцію «Відновлення миру в Україні». У ній взяли участь близько 500 представників з 15 країн. Конференція була проведена з метою обміну результатами гуманітарної допомоги та заклику до спільних зусиль міжнародної спільноти для відновлення миру в Україні.

На конференції говорили на тему «Забезпечення гуманітарною допомогою українців та імплементація Декларації миру і припинення війн (DPCW)». Представники різних сфер суспільства України, професори та журналісти з різних країн, які співпрацюють з HWPL, засудили жахливі реалії нинішньої війни.

«Хочу наголосити, що в Україні зараз лишилось близько 8 мільйонів молоді, з яких 2 мільйони стали внутрішньо переміщеними особами. Багато хто перебуває в місцях ведення бойових дій, багато хто втратив домівки, велика кількість втратили роботу, бізнес та змушені були призупинити навчання. Всі вони потребують окремої уваги та підтримки», — сказала Марина Попатенко, заступник міністра молоді та спорту України.

Ганна Крисюк, засновниця міжнародного журналу Business Woman і голова Міжнародного штабу допомоги українцям, звернулася до світової спільноти:

«Українці не заслуговують на те катування, на те ґвалтування, на те знищення, яке отримали від російської армії в Україні… Ми просимо кожного з вас допомогти гуманітарними вантажами, коштами, іншою допомогою, яка прискорить цей мир, допоможе перемогти і відбудувати нашу незалежну Україну».

Організація HWPL представила поточні проєкти гуманітарної допомоги своїх партнерських організацій, Міжнародного штабу допомоги українцям, ГО «Поруч», БФ «Лебідь», Спілки жінок України та закликала присутніх до збору коштів на гуманітарну допомогу.

Що дасть міжнародний закон про мир?

Професор Роммель Сантос Діас, президент Домініканського федералістського фонду та професор міжнародного права в Університеті INCE, сказав:

«HWPL виявила документ, який найкращим чином доповнює статут Організації Об’єднаних Націй. Також і статут Організації американських держав (OAS), і Статут Міжнародного суду OAS — це Декларація миру і припинення війн (DPCW). Спікер зазначив цінність DPCW як «трансцендентного документа, який на цей час матиме дуже позитивний вплив як основа для пошуку рішень в Україні».

За підсумками конференції учасники долучилися до підписання на підтримку Декларації миру і припинення війн (DPCW). Таким чином вони закликали ООН імплементувати положення міжнародного права про мир і припинення війн, допомогти зупинити війну в Україні.

«Відразу після початку війни HWPL засудила вторгнення Росії, яке призвело до незліченних жертв серед цивільного населення, і закликала її дотримуватись принципів міжнародного права», – сказала Марія Захарченко, координатор філії HWPL в Україні.

Вона додала: «HWPL надала майданчик на міжнародному рівні для презентації способів гуманітарної підтримки та діяльності кампанії для відновлення миру в Україні й надалі буде провадити мирну діяльність у дусі DPCW. Ми очікуємо більшої уваги та допомоги від міжнародної спільноти для підтримки українського народу».

Тим часом філія HWPL в Україні з 1 квітня надіслала продукти, наприклад макарони та печиво, щоб допомогти учням курсу освіти миру HWPL, які стикнулися з нестачею їжі. Продукти були надані шляхом збору коштів від членів HWPL в інших країнах. У результаті отримали допомогу близько 300 осіб включно з викладачами шкіл Херсонської та Донецької областей.

HWPL — це міжнародна миротворча організація, зареєстрована при Департаменті глобальних комунікацій і ЕКОСОР ООН. З 2013 року HWPL проводить різноманітні миротворчі заходи задля здійснення глобального миру та припинення війн. Щоб запровадити норму міжнародного права про мир, HWPL проголосила Декларацію миру і припинення війн (DPCW) у 2016 році і отримала «підписи на підтримку DPCW» зі 176 країн світу.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA