600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Міжнародні експерти наголошують на необхідності реформування СБУ без зволікань

Міжнародні експерти наголошують на необхідності реформування СБУ без зволікань

  • 19.11.2021 13:37

Законопроєкт № 3196-д про внесення змін до Закону України “Про Службу безпеки України” щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності СБУ  на міжнародній арені сприйняли позитивно. Представники ЄС, НАТО та США закликають народних депутатів підтримати проєкт Закону № 3196-д, що передбачає реформування СБУ, та прийняти його без жодних зволікань.

Міжнародна дорадча група вважає, що прийняття проєкту закону про СБУ – важливий крок України на шляху до європейського майбутнього.

Крім того, посли G7 також підтримують Міжнародну дорадчу групу та закликають усіх українських депутатів підтримати вже згаданий законопроєкт та прийняти його у найкоротший термін.

Також слід зазначити, що заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла нещодавно ініційовала застосування спеціальної процедури. Це означає, що закон може бути ухвалено без фактичного розгляду в сесійній залі, кожна з фракцій може внести лише 5 правок, а кожен позафракційний депутат – тільки одну.

Зверніть увагу, що представники посольств країн «Великої сімки» та Європейського Союзу в Україні взяли участь в імплементації судової реформи.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA