600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Міжнародна конференція з питань відновлення України відбудеться в Лондоні в червні

Міжнародна конференція з питань відновлення України відбудеться в Лондоні в червні

  • 22.05.2023 14:32

21-22 червня Велика Британія спільно з Україною проведуть у Лондоні Міжнародну конференцію з питань відновлення України — Ukraine Recovery Conference. Про це повідомляє урядовий портал.

Конференція з питань відновлення буде зосереджена на мобілізації міжнародної підтримки для економічної та соціальної стабілізації України та подальшого процесу відновлення після війни, зокрема шляхом екстреної допомоги за нагальної потреби та участі приватного сектору в процесі відбудови.

«Ми очікуємо широкого залучення міжнародної спільноти, міжнародних фінансових установ, інвесторів та громадянського суспільства.

Ми прагнемо, щоби приватний сектор відігравав провідну роль, застосовуючи свій досвід і підтримуючи відновлення України. І запрошуємо інвесторів розглянути конкретні сектори та можливості. Для цього Україна продовжує впроваджувати амбітну програму реформ і шукати шляхи підтримки інвестицій та зменшення ризиків», — наголошується в повідомлені.

Конференція в Лондоні стане продовженням циклу щорічних заходів, останній з яких було проведено Швейцарією спільно з Україною в Лугано.

Дізнатися більше про Ukraine Recovery Conference
можна за посиланням: https://ua.urc-international.com/.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA