Мінцифри: результат адмінпослуг відтепер можна отримувати поштою — PRAVO.UA Мінцифри: результат адмінпослуг відтепер можна отримувати поштою — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Мінцифри: результат адмінпослуг відтепер можна отримувати поштою

Мінцифри: результат адмінпослуг відтепер можна отримувати поштою

  • 26.01.2022 16:32

У вересні минулого року Мінцифри зробило доступною доставку свідоцтва про народження дитини додому завдяки “єМалятко”. Сьогодні Міністерство розширює кількість адмінпослуг, результати яких можна швидко та комфортно отримувати поштою, а зокрема Укрпоштою.

Уряд ухвалив відповідні зміни до Правил надання послуг поштового зв’язку та Примірного регламенту ЦНАП.

Громадяни зможуть отримувати поштою, зокрема, дозвільні документи, витяги з державних реєстрів, результати пенсійних послуг, взяття на облік ВПО тощо.

«У законодавстві був відсутній єдиний для всіх порядок доставки результатів адмінпослуг. Відтепер, завдяки прийнятому урядом положенню, не потрібно ходити до ЦНАП двічі — за оформленням заявки на послугу та отриманням результату. Громадяни зможуть отримати необхідні документи вдома», — зазначила заступник міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

Українці зможуть замовити результати адмінпослуг додому чи на поштове відділення. Юридичним особам листи надсилатимуть в абонентські поштові скриньки, канцелярії або вручатимуть представникові. А ЦНАП нарешті отримають чіткий алгоритм взаємодії з клієнтами та поштою щодо надсилання результатів.

Дізнатися, де розташований найближчий до вас центр, графік його роботи, актуальні контакти та іншу інформацію можна на платформі “Дія. Центри”.

Нагадаємо, що ВРУ прийнято зміни щодо процедури оподаткування міжнародних поштових відправлень.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA