Мінцифри презентувало Білу книгу регулювання штучного інтелекту в Україні — PRAVO.UA Мінцифри презентувало Білу книгу регулювання штучного інтелекту в Україні — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Мінцифри презентувало Білу книгу регулювання штучного інтелекту в Україні

Мінцифри презентувало Білу книгу регулювання штучного інтелекту в Україні

  • 26.06.2024 14:43

Міністерство цифрової трансформації України презентувало Білу книгу з регулювання штучного інтелекту в Україні — аналітичний матеріал, що має на меті запропонувати підхід до регулювання технологій штучного інтелекту в Україні.

Ознайомитися з Білою книгою можна за посиланням.

Завдяки документу компанії зможуть зрозуміти, як підготуватися до майбутнього законодавства у сфері ШІ та створювати продукти, безпечні для громадян.

Розроблений підхід враховує інтереси всіх ключових стейкхолдерів: громадян, бізнесу і держави. Головна мета — захистити права українців, не зупинивши розвитку інновацій. Завдяки обраному підходу українські компанії зможуть ставати більш конкурентоспроможними та виходити на міжнародні ринки. Для держави це можливість інтегруватися до ЄС, синхронізувавши своє законодавство у сфері ШІ в європейським.

Серед інструментів, які держава надасть компаніям, — загальні та секторальні рекомендації для різних сфер і аспектів використання ШІ: від освіти та журналістики до порад з обробки персональних даних. Крім рекомендацій, планується створити добровільні кодекси поведінки, платформу юридичної допомоги для бізнесу, регуляторну “пісочницю” для тестування високотехнологічних продуктів на відповідність майбутнім вимогам тощо.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA