Міноборони виграло арбітраж з іноземним постачальником на майже 180 мільйонів гривень — PRAVO.UA Міноборони виграло арбітраж з іноземним постачальником на майже 180 мільйонів гривень — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Міноборони виграло арбітраж з іноземним постачальником на майже 180 мільйонів гривень

Міноборони виграло арбітраж з іноземним постачальником на майже 180 мільйонів гривень

  • 05.07.2024 16:49

Міжнародний арбітраж ухвалив три рішення, якими присудив стягнути з іноземного постачальника на користь Міністерства оборони України кошти на загальну суму 179 789 482,24 гривень (4 423 578,27 доларів США). Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Рішення стосуються порушень зовнішньоекономічних договорів на постачання речового майна, а саме військового одягу для військовослужбовців Збройних сил України.

Згідно з укладеними договорами Міноборони повністю виконало свої зобов’язання, вчасно оплативши вартість товарів. Однак іноземний постачальник не виконав свою частину угод, надаючи товар зі значними затримками та неналежної якості.

У звʼязку з цим оборонне відомство звернулося до міжнародного арбітражу щодо стягнення з постачальника коштів за несвоєчасне постачання та накладення на нього штрафних санкцій.

Міжнародний арбітраж виніс рішення — задовольнити позови Міністерства оборони України, тож відтепер кошти за непостачений товар, протерміновані поставки та доставлений, але не прийнятий неякісний товар підлягають негайному стягненню на користь відомства. Також іноземний постачальник зобов’язаний сплатити річні відсотки Міноборони до моменту фактичної оплати заборгованості.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA