прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Міністерство юстиції виграло першу справу: Восьмий ААС заборонив діяльність політичної партії «Опозиційний блок»

Міністерство юстиції виграло першу справу: Восьмий ААС заборонив діяльність політичної партії «Опозиційний блок»

  • 08.06.2022 18:18

Сьогодні, 8 червня 2022 року, Восьмий апеляційний адміністративний суд задовільнив частково позов Міністерства юстиції України та заборонив діяльність політичної партії «Опозиційний блок».

Про це повідомляє проєкт «Чесно».

Рішенням суду все майно, кошти та інші активи цієї політичної партії передано у власність держави. Це стосується і її обласних, міських і районних організацій, а також первинних осередків та інших структурних утворень.

Вказане рішення може бути оскаржено у Верховному Суді протягом двадцяти днів з дня його оприлюднення на сайтах Мін’юсту та Верховної Ради України.

Нагадаємо, що ухвалами Восьмого ААС задоволено заяви Міністерства юстиції України про забезпечення позовів у справах про заборону політичних партій.

Політичним партіям, діяльність яких була призупинена рішенням РНБО України, заборонено здійснювати фінансові операції. А банківським установам встановлено заборону проводити видаткові операції партій до набрання рішеннями у справах законної сили.

Також читайте: НАЗК пропонує кошти держбюджету на фінансування політичних партій передати на потреби ЗСУ

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA