Мінфін змінив порядок повідомлення про участь у міжнародній групі компаній — PRAVO.UA Мінфін змінив порядок повідомлення про участь у міжнародній групі компаній — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Мінфін змінив порядок повідомлення про участь у міжнародній групі компаній

Мінфін змінив порядок повідомлення про участь у міжнародній групі компаній

  • 27.09.2021 16:23

Міністерство фінансів України наказом від 27.08.2021 № 484 оновило форму та порядок складання повідомлення про участь у міжнародній групі компаній.

Зокрема, спрощено заповнення повідомлення для платників податків:

  • в оновленій формі не потрібно зазначати дані про суму сукупного консолідованого доходу міжнародної групи компаній;
  • виключено вимогу щодо надання інформації про обмінний курс, який застосовується платником податків під час перерахунку у євро валюти звітності МГК, відмінної від євро.

Натомість впроваджено інший підхід, який передбачає інформування контролювальних органів про один із трьох інтервалів за сумою сукупного консолідованого доходу МГК у графі 11.1 форми (обов’язково проставляється один із трьох кодів – «UNC 901», «UNC 902» або «UNC 903»). Ці інтервали фактично визначають обсяг обов’язків платників податків щодо складання звітності з трансфертного ціноутворення за трирівневою моделлю (згідно з вимогами кроку 13 Плану BEPS, які імплементовано в статті 39 Податкового Кодексу України);

  • врегульовано питання заповнення граф повідомлення про участь у МГК у випадку, коли платник податків є іншим, ніж материнська компанія, учасником цієї групи та водночас не уповноважений на подання звіту в розрізі країн МГК. Для такої ситуації перелік кодів, доступних для заповнення у графі 10, доповнено новим кодом «CBC 709».
Поділитися
Теги Минфин

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA