Мінфін затвердив форму розкриття кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи — PRAVO.UA Мінфін затвердив форму розкриття кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Мінфін затвердив форму розкриття кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи

Мінфін затвердив форму розкриття кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи

  • 10.06.2021 11:28

Міністерство фінансів наказом № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» визначило, у якій формі потрібно подавати структуру власності юридичних осіб (проєкт наказу).

Структура власності – це офіційний документ, який з метою встановлення кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи має в обов’язковому порядку надаватись державному реєстратору.

Структура власності готується в довільній формі та є схематичним зображенням, на якому відображаються всі особи, які прямо чи опосередковано володіють юридичною особою самостійно чи спільно з іншими особами.

У структурі власності потрібно зазначити:

  • розмір участі кожного з власників;
  • осіб, які незалежно від формального володіння мають можливість значного впливу на керівництво чи діяльність юридичної особи;
  • опис здійснення та характер вирішального впливу кінцевого бенефіціарного власника на діяльність юридичної особи.

У разі якщо відомості щодо кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи чітко не відстежуються за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, до схематичного зображення необхідно також додати офіційні документи, що підтверджують можливість здійснювати такий вирішальний вплив.

Мінфін також оприлюднив відео, де показано алгоритм підготовки структури власності.

Нагадаємо, ще у квітні 2020 року набули чинності положення Закону №361-IX,  які зобов’язують заявника для проведення певних реєстраційних дій надавати державному реєстратору документи для встановлення відомостей про кінцевих бенефіціарів власників.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA