Мінфін визначив порядок повідомлення суб'єктів фінмониторингу про осіб, пов'язаних із тероризмом — PRAVO.UA Мінфін визначив порядок повідомлення суб'єктів фінмониторингу про осіб, пов'язаних із тероризмом — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Мінфін визначив порядок повідомлення суб’єктів фінмониторингу про осіб, пов’язаних із тероризмом

Мінфін визначив порядок повідомлення суб’єктів фінмониторингу про осіб, пов’язаних із тероризмом

  • 01.04.2021 11:49

Наказом від 09.02.2021 № 68 Міністерство фінансів затвердило Порядок доведення до відома суб’єктів первинного фінансового моніторингу переліку осіб, пов’язаних з провадженням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції.

Перелік осіб, пов’язаних з провадженням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції, – це сукупність записів щодо:

  • окремих фізичних осіб,
  • юридичних осіб,
  • організацій, у тому числі трастів, які можуть мати кілька імен або найменувань.

Порядком визначено, що формування переліку осіб або внесення до нього змін здійснюється Держфінмоніторингом негайно (у найкоротший строк протягом робочого дня з моменту настання підстав для їх здійснення).

Держфінмоніторинг доводить до відома суб’єктів первинного фінансового моніторингу перелік осіб та зміни до нього шляхом його розміщення на офіційному вебсайті у файлах форматів XML та PDF за затвердженою структурою та реквізитами.

Надаємо, раніше ми повідомляли, що Кабмін змінив порядок формування переліку осіб, пов’язаних з терористичною діяльністю.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA