Мінфін, Асоціація адмінсуддів та ОЕСР розпочали освітню програму з міжнародного оподаткування для суддів — PRAVO.UA Мінфін, Асоціація адмінсуддів та ОЕСР розпочали освітню програму з міжнародного оподаткування для суддів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Мінфін, Асоціація адмінсуддів та ОЕСР розпочали освітню програму з міжнародного оподаткування для суддів

Мінфін, Асоціація адмінсуддів та ОЕСР розпочали освітню програму з міжнародного оподаткування для суддів

  • 21.10.2022 17:17
ФОТО: mof.gov.ua

Міністерство фінансів України, Асоціація адміністративних суддів України та експерти ОЕСР розпочали освітню програму з міжнародного оподаткування для суддів, про це повідомляє пресслужба міністерства. 

Сьогодні, 21 жовтня 2022 року,  відбулося відкриття освітньої програми «Стандарти міжнародного оподаткування: імплементація та застосування в Україні». Ця програма складається з регулярних сесій, запланованих на один рік, та розглядатиме актуальні міжнародні податкові теми, визначені Всеукраїнською асоціацією адміністративних суддів та представниками Верховного Суду.

Спільними зусиллями вперше створено можливість для суддів розвинути чи поглибити своє розуміння принципів міжнародного оподаткування та того, яким чином вони зможуть застосувати їх на практиці в різних ситуаціях.

Особливу увагу під час розробки курсу приділено аналізу підходів, прийнятих адміністративними судами в різних юрисдикціях, щоби продемонструвати їх тлумачення та застосування судовою гілкою влади.

Курс складається із п’яти модулів, кожен із яких містить роз’яснення фундаментальних принципів міжнародного оподаткування та того, як ці принципи відображені в податковому законодавстві України.

Також він включає спеціальні модулі, що стосуються принципів застосування податкових угод, трансфертного ціноутворення, а також обміну інформації та підходів до усунення подвійного оподаткування.

Програма містить як концептуальні пояснення, так і практичні приклади, які будуть розглянуті вже під час першого модуля, зокрема щоб надати пояснення відмінностей уникнення сплати податків від законних механізмів податкового планування, а також пояснення того, яким чином суди в різних юрисдикціях розмежовують ці типи поведінки.

Як повідомляється, курс був створений за безпосередньої підтримки заступника міністра фінансів України Світлани Воробей, секретаря судової палати з розгляду справ щодо податків, зборів та інших обов’язкових платежів, судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Раїси Ханової та судді цього самого Суду Наталії Блажівської.

Учасників курсу привітали голова КАС ВС Михайло Смокович, президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів Олександр Пасенюк, секретар судової палати з розгляду справ щодо податків, зборів та інших обов’язкових платежів, суддя КАС ВС Раїса Ханова і директор департаменту міжнародного оподаткування Міністерства фінансів України Людмила Паламар, а також заступник голови підрозділу міжнародних відносин Центру податкової політики та адміністрування ОЕСР Гаррі Тоніно.

Вони зазначили, що такий курс є унікальною подією для України, що сприятиме правильному застосуванню міжнародних податкових стандартів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA