прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Мінагрополітики залучає міжнародних партнерів для фіксації доказів злочинів розкрадання української сільськогосподарської продукції ворогом

Мінагрополітики залучає міжнародних партнерів для фіксації доказів злочинів розкрадання української сільськогосподарської продукції ворогом

  • 14.09.2022 16:57
Рубрика Новини

Міністерство аграрної політики та продовольства України та Проєкт міжнародної технічної допомоги Project Expedite Justice (PEJ) уклали Меморандум про співробітництво. Про це повідомляє “Урядовий портал”.

Проєкт спрямований на збирання та фіксацію доказів злочинів, пов’язаних із розкраданням української сільськогосподарської продукції, навмисним знищенням цивільної інфраструктури, пов’язаної з виробництвом та розподілом продуктів харчування, і, як наслідок, використанням продуктів харчування як зброї у війні, а також відстоювання правосуддя й компенсації жертвам російської агресії.

PEJ та українські урядовці об’єднали зусилля, щоб запобігти глобальній продовольчій кризі, спровокованій російською військово-морською блокадою українських портів.

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський зазначив, що збирання та систематизація інформації про викрадену та знищену сільськогосподарську продукцію та інфраструктуру в Україні допоможе встановити розмір збитків та шляхи їх компенсації.

Як зазначається в меморандумі, метою є також встановлення та функціонування компенсаційних заходів, у тому числі міжнародних, для України, зокрема для жертв війни. Також передбачається розробка Методичних рекомендацій щодо надійного збору, збереження та перевірки інформації, що стосується розкрадання їжі, розробка реєстру матеріалів та інформування громадськості.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA