Мін'юст встановив правила засідання дисциплінарної комісії приватних виконавців — PRAVO.UA Мін'юст встановив правила засідання дисциплінарної комісії приватних виконавців — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Мін’юст встановив правила засідання дисциплінарної комісії приватних виконавців

Мін’юст встановив правила засідання дисциплінарної комісії приватних виконавців

  • 12.04.2021 12:09

Засідання дисциплінарної комісії приватних виконавців проводяться державної мовою. Рішення публікуються на сайті Мін’юсту протягом трьох робочих днів. Відповідні зміни передбачено наказом Мін’юсту від 07.04.2021 № 1277/5.

Положення про Дисциплінарну комісію приватних виконавців доповнено вимогами до представництва та обов’язками учасників дисциплінарної справи.

Засідання Дисциплінарної комісії проводяться державною мовою.

Приватний виконавець може брати участь у розгляді питання (справи) самостійно та/або через свого представника.

Повноваження представників мають бути підтверджені згідно з вимогами закону. Оригінали відповідних документів або їх належним чином засвідчені копії приєднуються до дисциплінарної справи.

Учасники засідання, учасники дисциплінарної справи та інші присутні на засіданні Дисциплінарної комісії зобов’язані:

  • виконувати розпорядження головуючого щодо додержання порядку під час засідання;
  • не створювати перешкод для нормального перебігу засідання та утримуватись під час засідання від пересування по залу, розмов, реплік;
  • вимкнути або перевести у беззвучний режим мобільні телефони та будь-які інші пристрої чи технічні засоби, що можуть заважати проведенню засідання.

Особу, яка допустила порушення дисципліни на засіданні, головуючий попереджає про необхідність додержання порядку на засіданні.

Якщо присутні на засіданні особи протиправно перешкоджають його проведенню, комісія може прийняти мотивоване рішення про позбавлення їх права бути присутніми на засіданні.

Мін’юст протягом трьох робочих днів із дня надходження підписаного протоколу засідання Дисциплінарної комісії розміщує на своєму сайті інформацію про рішення, прийняті на засіданні Дисциплінарної комісії.

Раніше “Юридична практика” писала, що Мін’юсту можна надати виконавчий документ, сума зобов’язання за яким йому не підвідомча. Крім того, встановлено правила розгляду скарги на штраф від державного виконавця.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA