600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Мін'юст проводить конкурс на заповнення вакантної посади ректора Академії Державної пенітенціарної служби

Мін’юст проводить конкурс на заповнення вакантної посади ректора Академії Державної пенітенціарної служби

  • 26.01.2023 17:44
Міністерство юстиції України оголосило конкурс на заповнення вакантної посади ректора Академії Державної пенітенціарної служби, про це повідомляється на Facebook-сторінці відомства.
У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які володіють державною мовою відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників щонайменше 10 років.
Документи подаються протягом двох місяців із дня розміщення оголошення про проведення конкурсу.
Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:
  •  заяву про участь у конкурсі на ім’я міністра юстиції України, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною 2 статті 42 Закону України «Про вищу освіту»;
  • особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3 х 4 сантиметри;
  • автобіографію;
  • копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465;
  • довідку про наявність або відсутність судимості;
  • копію паспорта, засвідчену претендентом;
  • копію трудової книжки та/або інших документів, які підтверджують стаж роботи (у разі наявності), або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
  • засвідчену копію довідки про результати перевірки, видану органом, в якому така перевірка проводилася, або письмову заяву на ім’я міністра юстиції України, в якій повідомляється, що до претендента не застосовуються заборони, визначені частиною 3 або 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 «Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади”» (Офіційний вісник України, 2014 р., № 85, ст. 2412), та згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно претендента відповідно до зазначеного Закону.
Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.
Адреса, за якою здійснюється приймання документів: Міністерство юстиції України, м. Київ, пров. Рильський, 10, управління персоналу.
Контактна інформація: телефон 271-15-38, [email protected]
У Мін’юсті звертають увагу на те, що відповідно до підпункту 3 пункту 4 наказу Міністерства юстиції України від 25 січня 2023 № 29/к «Про оголошення конкурсу» вибори ректора Академії Державної пенітенціарної служби буде проведено протягом 6 місяців із дня припинення чи скасування воєнного стану.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA