Мін'юст позивається до В. Медведчука та його дружини в справі щодо застосування санкцій — PRAVO.UA Мін'юст позивається до В. Медведчука та його дружини в справі щодо застосування санкцій — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Мін'юст позивається до В. Медведчука та його дружини в справі щодо застосування санкцій

Мін’юст позивається до В. Медведчука та його дружини в справі щодо застосування санкцій

  • 05.07.2024 16:06

5 липня 2024 року Міністерство юстиції України подало до Вищого антикорупційного суду позовну заяву про застосування санкції, передбаченої пунктом 1-1 частини 1 статті 4 Закону України «Про санкції», до Медведчука Віктора Володимировича та Марченко Оксани Михайлівни. Про це повідомляється на сайті Міністерства.

Зазначається, що ці особи є наближеними до керівництва російської федерації та перебувають в особистих дружніх зв’язках із президентом рф путіним в.в.

До стягнення Міністерством юстиції заявлено майно, яким Медведчук В.В. та Марченко О.М. володіють прямо та опосередковано (через фізичних та юридичних осіб). Зокрема, рухоме майно:

  • 24 автомобілі;
  • 2 повітряні судна (літак Gulfstream G650, гвинтокрил Bell-427);
  • 1 прогулянкове судно (типу Azimut benetti spa, назва судна – «Романс 1»).

Та понад 20 об’єктів нерухомого майна, корпоративні права 22 юридичних осіб (обленерго, телеканали тощо), майнові права на 8 торгівельних марок, грошові кошти Медведчука В.В. та Марченко О.М. (в еквіваленті близько 1,9 млн грн), більш ніж 1000 одиниць історико-культурних та матеріальних цінностей (годинники, ювелірні вироби, картини, гарнітури, предмети інтер’єру, залізничний вагон-ресторан із меблями).

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA